Menü
Sepetiniz

ProVera ve FreeComfort markalı ürünlerde %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Aparatlar

APARATLAR

Hijyen konusunda tek kullanımlık kullan at ürünlerin kullanımı büyük önem arz etmektedir. Kafe, restoran, okul ve iş kurumları gibi yerlerde bulunan ve toplu kullanıma açık olan yerler için mutlaka tek kullanımlık ürünler kullanılmalı ve bu ürünlerin rahat kullanımı için aparatlar olması gerekmektedir. Aparatlar ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle gıda sektöründe tercih edilen aparat çeşitleri; Streç aparatları, galoş aparatları, kağıt havlu dispenserleri, temizlik aparatları v.b.

Hizmet sektöründe tercih edilen aparat çeşitleri; Galoş aparatları, bone aparatları, dispenser havlu aparatları, z katlı havlu aparatları, mini cimri tuvalet kağıdı aparatları, metal rulo havlu aparatları, metal wc aparatları, içten çekmeli tuvalet kağıdı aparatları, streç aparatları, temizlik aparatları v.b

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.