Menü
Sepetiniz

ProVera ve FreeComfort markalı ürünlerde %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacınız bulunmamaktadır. Misafir girişi yaparak sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm banka kartları ile ödeme yapabilirisiniz. Kredi kartı, hesap kartı ve EFT/Havale yolu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı olarak UPS ve Sürat Kargo ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla, müşterilerimiz farklı kargo firmasıyla gönderim yapmamızı ister ise, karşı ödemeli olarak istediğiniz kargo firması ile gönderim sağlayabiliriz.

Siparişlerinizin tamamı aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 15:00'dan sonra gelen siparişleriniz ise kargo firması kargoları almaya gelmemiş ise aynı gün, aksi takdirde ertesi gün kargoya teslim edilip çıkışı yapılır.

Tarafımızdan ve kargo firmasından kaynaklanan tüm problemlerde iade sürecini hemen başlatabilirsiniz. Aldığınız ürünü beğenmediğiniz ve ya sonradan vazgeçtiğiniz durumlarda da 14 gün içerisinde ürünü tarafımıza iade edebilirsiniz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamızdan dolayı 14 günü aşan durumlarda da (eğer makul bir açıklamanız var ise) iade kabul ediyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için İade Politikamıza göz atabilirsiniz.


Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.