Menü
Sepetiniz

ProVera ve FreeComfort markalı ürünlerde %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Paspas & Mop Çeşitleri

PASPAS VE MOP ÇEŞİTLERİ

Kuru veya ıslak zeminler için başlayarak sonrasında da işleri kolaylaştıracak olan temizlik makinaları ile devam edebilmektedir. Makinalarda kullanılan saplı ve ucunda silme aparatı bulunan mop ve mop aparatları ise birden fazla ölçüye sahip olabilir. Bundan dolayı sizlerin kullanmış olduğu veya tercih ettiğiniz alanlara uygun olabilecek en kullanışlı ürünlere sahip olabilmeniz de mümkündür.

Belli bir kullanımlardan sonra yıpranma sağlayacağından ötürü yedeklerinin bulunuyor olması işlerinizin aksamasının önüne geçebilir. Yani elinizin altında bulunmasını istediğiniz mop için sitemizden ürün tedariki yapabilirsiniz. 50 cm aralıklarında başlayarak devamında ise 60 cm veya 80cm’e kadar uzanan ölçüleri tam aradığınız kriterlere uygun olabilir. İsterseniz palet aparatları, isterseniz de nemli mop aparatları uygun rakamlara satın almanız söz konusu olabilir.

Orlon ve ekstra seçenekleri olan mop gruplarında uygun fiyatlar sizleri bekliyor. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.