Menü
Sepetiniz

ProVera ve FreeComfort markalı ürünlerde %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Tuvalet Kağıdı Aparatları

TUVALET KAĞIDI APARATLARI

Tuvalet kağıdı aparatları özellikle hijyen sağlama konusunda hayatımıza büyük kolaylıklar sunarlar. Tuvalet kâğıdı aparatları farklı tiplerde olup duvara monte edilmek suretiyle kullanılırlar. Yapıları itibariyle bu aparatlar tuvalet kâğıdının gereğinden fazla kullanılarak, israf edilmesinin de önüne geçerler. Ayrıca genellikle kendine özgü bir kilit mekanizması bulunan tuvalet kâğıdı aparatları bu sayede halka açık alanlarda sık karşılaşılan kâğıt rulosunun tamamının alınıp gidilmesi durumunun da önüne geçerler. Bu aparatların sağladığı bir diğer avantaj da kapalı oldukları için kâğıt rulosunun yere düşmesine ve ıslanarak bozulmasına engel olmaktır. Plastik, paslanmaz çelik, krom gibi malzemelerden üretimi yapılan tuvalet kâğıdı aparatlarına takılan kâğıt ruloları da aparatın modeline göre farklılık gösterebilir. Standart tuvalet kâğıdı rulolarının yanı sıra büyük boy aparatlara uygun biçimde tasarlanmış, metre olarak çok daha uzun rulolar da mevcuttur.

Kullanım kolaylığı ve avantajlarının yanı sıra son zamanlarda üretilen tuvalet kâğıdı aparatları görüntü ve tasarım olarak da oldukça şık ve çeşitlidir. Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak modelleri olabilen bu aparatların tuvalet veya banyonun genel renk ve görüntüsüne uyumlu tiplerini bulmak mümkündür. Modern çizgilerin hâkim olduğu tuvaletler için son derece şık ve parlak, paslanmaz çelik ya da krom tuvalet kâğıdı aparatları tercih edilebilir. Daha klasik bir tarz arayanlar içinse farklı materyallerden üretilmiş, ahşap görünümlü tuvalet kâğıdı aparatları bulmak mümkündür. Ayrıca şeffaf plastikten yapılmış tuvalet kâğıdı aparatları da vardır. Bu tarz tuvalet kâğıdı aparatlarının en büyük avantajı içindeki kâğıt miktarının takip edilebilir olmasıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Lütfen çerezler hakkında daha detaylı bilgi almak için Çerez Politikası'nı inceleyiniz.